Ürünlerimiz Neden Oluşur ?

Delle Dekor ürünlerini kullanarak binanıza ve projelerinize hem farklı bir estetik kazandırıp hem de ısı yalıtım ürünü olan kaplama (mantolama) malzemesini kullanarak %60'a varan ısı tasarrufu sağlarsınız.

Delle ürünleri, bir çok testlerden geçirilerek aşırı iklim sıcaklıklarına, güneş ışığına, yağmur, buz ve uzun yıllar kar etkisine dayanıklı hale getirilmiştir.

Delle ürünleri, iki bileşenden meydana gelmektedir;

  1. 26 dansite EPS (Genleşmiş Sert Köpük) dir. EPS ile ilgili daha geniş bilgiyi teknik bölümde bulabilirsiniz.
  2. Yüksek mukavemet sağlayan akrilik esaslı yüzey kaplama harcıdır. Bu harç 11 adet reçinenin karıştırılmasından elde edilen bir formülasyondur. Ürüne kattığı özellik ürünün sert, dayanıklı ve esnek olmasıdır.

Delle Dekor Ürün Detayı

Ürünlerimizin üzerindeki kaplama harcı tüm su bazlı ve sentetik boyalar ile uyumludur. Ürünlerimiz montaja ve boyaya hazır vaziyette teslim edilmektedir.

Delle Dekor, ısı yalıtım ürünü olarak; fugalı, derzli, baklava desenli (terracota), yeni ürünlerimizden strafortuğla modeli ve katalogta gösterilen diğer modelleri sunmaktadır. Bunun yanında müşterilerimizin önerdiği diğer ürünlerin üretimini de yapmaktadır.

Delle Dekor, bu ürünlerin yanında oval kesimleri de hizmete sunmuş olup mimari yeni birçok ürünle siz müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Ürünlerimizden söve, denizlik, taç, katsilmesi, sütun, harpuşta ve köşe taşları metretül bazında, kaplama (mantolama) malzemesi m2 bazında, payanda, figur, kilit taşları adet bazında fiyatlandırılmaktadır.

Delle Dekor, ürünlerini uygulamak hızlı ve çok kolaydır. Ürünlerimizin duvara yapıştırılmasında özel foam board yapıştırıcı malzemeler kullanılmakla beraber çimento esaslı levha yapıştırıcları da kullanılmaktadır.

 
© 2024 Delledekor.com - Hayallerinizin Gerçekle Buluşmas?| Telefon : 0212 552 0002