Strotex Dekoratif Duvar Panelleri

Strotex duvar panelleri, lüks duvar kaplamalarına muadil olarak geliştirilmiş, kırıp dökmeden, ustaya ihtiyaç duymadan kendin yap sistemine uygun geliştirilmiş, tek ürünle yalıtım ve dekorasyonu bir arada sunan ileri teknoloji bir üründür.

Delle Strotex Desenler

Strotex strafor duvar panelleri, yalıtımlı dekoratif duvar kaplama ürünü olup özel bir zemin gerektirmeden ve doğrudan duvar, ahşap, taş, kaba sıva, ince sıva, boyalı veya boyasız bütün yüzeylere uygulanabilir.

Strotex çok geniş doku, ve model seçeneklerine sahiptir. Yalıtım malzemesidir. Uygulaması kolay olup ek yerleri sıkıntısı yoktur. Birbirini takip eden desenleri ile şık bir görünüm sağlar. Üzerindeki boya uzun süre dayanıklıdır. Su, rutubet ve nem geçirme oranı %3,5'tur. Ürün yüzeyi, dış cephede kullanıma uygun olması için gerekli olan sertlik ve esnekliğe sahiptir. 

Şimdiye kadar, modern bir duvar paneli sistemine sahip olmak için kapsamlı bir araştırma ve yüksek maliyet gerekiyordu...

Dekoratörler, Tasarımcılar ve Mimarlar, kendi çağdaş tasarımlarını gerçekleştirebilmek için bu sıkıntıları yaşamak zorundaydılar.

Delle Dekor Strotex kolay duvar panel ürünleri ile bu süreci basitleştirdi...

Strotex duvar panelleri, herkesin kendi yaşam alanlarını, kendi tasarımlarına göre kolayca uygulayabilmesi için geliştirilmiştir. Artık yaşam alanlarınızı ustaya ihtiyaç kalmadan kendi kişisel zevkinizi ve stilinizi yansıtan mekânlara dönüştürebilirsiniz. 

Bir taşla iki kuş...
Strotex duvar panelleri ana materyali Strafor polistren olduğundan bir taraftan dekorasyonu tamamlarken diğer taraftan ısı ve ses yalıtımını da tamamlamış olursunuz.

Kendiniz Tasarımcı olun...
Strotex dekoratif duvar panelleri her türlü renk, doku, stil ile yaşam alanlarınıza zarafet ve estetik katacak, tuğla, taş ve ahşap  gibi farklı çeşitleri ile farklı tasarım zenginliği sunacaktır. 

Strotex dekoratif duvar panelleri yetenekli ellerde tüm güzelliğini gösterir. İyi bir tasarımcı duvar panel kaplamalarında en sıradan şeyler ile harikalar oluşturabilir. Bunun yanında yapınızın yalıtımı için ayrıca masraf yapmanız gerekmez.

Firmamız, strafor duvar panelleri, dekoratif taş duvar panelleri, tuğla duvar panelleri, taş duvar panelleri, ahşap duvar panelleri ve 3 boyutlu duvar panelleri ile siz müşterilerimizin, talepleri doğrultusunda her türlü proje ve tasarım çözümleri ile hizmetinizdeyiz.
 
© 2024 Delledekor.com - Hayallerinizin Gerçekle Buluşmas?| Telefon : 0212 552 0002