Strotex Dekoratif Duvar Panelleri Uygulama Yöntemi

          Uygulanacak duvarın düz ve temiz olması halinde ön hazırlık yapılmasına gerek kalmadan duvar panellerinin arka yüzüne nohut büyüklüğünde 8 yerine silikon vurularak doğrudan duvara uygulaması yapılır. Nemden ve sudan etkilenmediğinden, rutubete maruz kalan yerlerde rahatlıkla uygulanabilir. Rutubetin olduğu yüzeylerde poliüretan köpükler ile veya seramik yapıştırıcı gibi toz grupları ile yapıştırılması tavsiye edilir. Panellerin kesimi arka yüzeyinden maket bıçağı kullanılarak yapılır.
          Panellerin yüzeyindeki desenler birbirini takip ettiğinden dolayı ek yeri sıkıntısı yoktur. Uygulanmış mekanlar bölümünü ziyaret ederek ek yerleri uygulamalarını görebilirsiniz. Ürünlerimiz rahatlıkla yıkanabilir, silinebilir, renginde solma meydana gelmez. Strafor duvar paneli uygulaması ile alakalı detaylı bilgi için sıkça sorulan sorular bölümüne bakabilirsiniz.
          Orijinal doğal taş dokusuna ve görünümüne sahiptir. Doğal taş ile aynı performansı göstermekle beraber uygulama kolaylığı ve yalıtım avantajı ile öne çıkar. Doğal taş uygulamalarında çokça meydana gelen taşın yüzeyinde bar oluşumu ve taşın kopma riski gibi olumsuz faktörleri ortadan kaldırır. 
          Hafif yapısından dolayı cepheye fazla bir yük getirmez. Plaka başı 1,25 kg dur. Zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar. 
          Özellikle Otel, Spa, cafe, restoran gibi sürekli yenilenmeye ihtiyaç duyan ticari işletmelerde dekor değişikliklerinde zamandan pratik ve etkileyici bir çözümdür. 
          Hafifliği sayesinde tavan gibi taş kaplamanın çok riskli ve maliyetli olduğu yüzeylerde, tavana uygulanması kolaydır. Doğal taş ile yapılması çok zor olan modelleri mekânlara taşır. 
strotex uygulama adım 1Duvarınız 4 metre genişliğinde ve 2,5 metre yüksekliğinde ise; Duvar ölçünüz:(4)x(2,5)=10 metrekaredir.

strotex uygulama adım 2Delle dekor Strotex ürünlerinden istediğiniz desen ve renkte duvar kaplama panelini seçerek sipariş edin !

strotex uygulama adım 3Siparişiniz, onaylandıktan sonra en geç 5 iş günü içinde kapınızda olacaktır…
strotex uygulama adım 4Duvarınızın işlem için hazır olduğuna emin olun. Yapışmaya engel olabilecek toz, yağ gibi şeylerden duvarınızı arındırın.
strotex uygulama adım 5İhtiyacınız olan malzemeler; metre, silikon, maket bıçağı, su terazisi.
Uygulamaya duvarın sol veya sağ alt köşesinden başlamalısınız.
strotex uygulama adım 6İlk panelimizin arka yüzeyine silikon yapıştırıcıyı çizgi halinde veya nohut tanesi büyüklüğünde çevresine ve ortasına sürün.
strotex uygulama adım 7Duvara paneli yapıştırın, ilk parçaya hizalayarak diğer parçaları da aynı şekilde yapıştırın.
strotex uygulama adım 8Daha dinamik bir görüntü elde etmek için panelleri üst sıraya geçtiğinizde kaydırma yaparak yapıştırın.
strotex uygulama adım 9Odanızın bir anda nasıl değiştiğini, STROTEX DUVAR PANELİNİN sizi nasıl etkilediğini görün. Tadını çıkarın…
 
© 2021 Delledekor.com - Hayallerinizin Gerçekle Buluşmas?| Telefon : 0212 552 0002