Kişiye ve Mekana Özel Resimli Strafor Duvar Panelleri

Delle Dekor, sizi daha önce karşılaşmadığınız yepyeni bir ürünle tanıştırıyor ; Strotex üç boyutlu tuğla duvar panelleri...
Duvar kağıdı, poster gibi standart düz panellerin üzerine değil, alışılmışın dışında üç boyutlu tuğla panellerin üzerine baskı yapıyoruz ve ebatlarını da siz belirliyorsunuz.

Dostlarınızla birlikte çekildiğiniz, tasarımı size ait olan veya nette bulduğunuz her çeşit resmi duvarlarını süslemesini istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.
Dilerseniz doğa manzaralı tuğla duvar panelleri rahatlayarak uzaklara gidin, dilerseniz çocukların odasına çizgi film karakterleri ile onların hayal dünyalarını genişletin, dilerseniz ofislerinize uygulayacağınız sanat resimleri ile firmanızın vizyonunu netleştirin. 

Resimli Strotex duvar panellerine sahip olmanız için şu aşamaları takip etmeniz yeterlidir.   

1-      Uygulama yapacağınız yerin ölçüsünü alınız.
2-      Netten bulduğunuz, kendi çektiğiniz veya arşivimizden beğendiğiniz herhangi bir fotoğrafı bize gönderin.  Burada dikkat edeceğiniz husus mekanın büyüklüğüne göre resmin çözünürlüğünün yüksek olmasıdır. 
3-      Sipariş elinize ulaştıktan sonra arkasındaki sıra numaralarına göre ürünü silikonla duvara yerleştirmeniz yeterlidir. Uygulama ile alakalı buradan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 
 
© 2021 Delledekor.com - Hayallerinizin Gerçekle Buluşmas?| Telefon : 0212 552 0002