İhtişamlı Avize Göbekleri - Saray Tavan

Yapılarımızda kullandığımız avizeler, göbek kullanımları ile günümüzde gittikçe zenginleşmiştir. Bundan ortalama 20 sene önce yapılarımızda avizeler göbeksiz yalın halde kullanılmaktaydı. Mimarlar bunları daha güzelleştirmek için çeşitli projeler geliştirmişlerdir. Kronolojik sırasıyla, beyaz kartonpiyer göbekler, renkli kartonpiyer göbekler, strafordan yapılmış stropiyer göbekler kullanılmıştır.

Son dönemde imalatın ve el işçiliğin gelişmesi ile birlikte, saray tavan göbekleri avizeler için muhteşem bir görüntü kazandırmıştır. Saray tavan göbekleri literatürde avize göbekleri, osmanlı avize göbekleri, tavan göbekleri, altın saray tavan, dekoratif lamba , osmanlı tavan isimleri ile kullanılmaktadır. Saray tavan ürünlerindeki zengin renk ve desen seçeneği ile her model avize ile uyum sağlayabilmektedir.

Aynı zamanda saray tavan ürünleri masa göbekleri ve dekoratif tablo olarak motif ve süs anlamında da müşteriler tarafından beğenilmektedir. Mimarlar bu ürünleri otel, cami, düğün salonu ve restoranların dekorasyonunda kullandığı gibi, Mağaza ve dükkanlarda vitrin dekorasyonu ve duvar dekorasyonu olarak da kullanmaktadırlar.

Delle dekor, saray tavan ürünlerini imalatçıdan halka, güvenle ve zengin ürün çeşitleri ile siz müşterilerimize sunmaktadır. Saray tavan modellerimiz için lütfen tıklayınız.

 
© 2021 Delledekor.com - Hayallerinizin Gerçekle Buluşmas?| Telefon : 0212 552 0002