Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonu günümüz insanı için önemli bir noktaya gelmiştir. Yoğun iş hayatında çalışan insanlar iş stresinden bunalıp evlerine gittikleri zaman, rahat, huzurlu, ferah ve tasarım olarak şık mekanlarda oturmak isterler. Bundan dolayı insanlar evlerini ve yaşam alanlarını kendilerine özgü bir şekilde tasarlamak istiyorlar.

Bu talepten dolayı günümüzdeki ev tasarım modelleri çok çeşitlilik göstermektedir. Genel olarak bu tasarımları modern tasarımlar ve geleneksel tasarımlar olarak iki gruba ayırabiliriz. Geleneksel tasarımlarda ecdadımızın tasarımı osmanlı tasarımı ön plana çıkmaktadır.

Modern tasarım olarak, yaşam alanlarımızda delle dekor, strocom ürününden oluşan iç mekan ürünlerini sunmaktadır. Bu ürünler duvar panelleri, tv panelleri ve müşterilerimizin hayel edebileceği bütün tasarımlar olabilir. Delle dekor olarak, müşterilerimizin hayel ettiği bütün ürünleri şekilden bağımsız olarak üretebilmekteyiz. Patenli ürünümüz olan strocom ürününe uyguladığımız yöntem ile bu ürünleri kapyalarak müşterilerimize modern tasarım alanında zengin bir portföy sunmaktayız.

Strocom İç Cephe

Delle Strocom Sütun


Strocom Ürün detaylarını görmek için lütfen tıklayınız.

Geleneksel tasarım olarak, osmanlı mimarisine uygun saray tavan ürünleri avize göbekleri olarak kullanılmaktadır. Saray tavan ürününe ek olarak aynı tasarım şıklığında kartonpiyer işlevini yerine getiren, motifler ile tasarım tamamlanmaktadır.

Delle Saray Tavan

Geleneksel tasarım olarak, Saray tavan kullanılan mekanlarda, dolmabahçe sarayı ihtişamı oluşmaktadır.

Diğer ürünlerimiz için yukarıdaki menülerde gezebilirsiniz.

 
© 2022 Delledekor.com - Hayallerinizin Gerçekle Buluşmas?| Telefon : 0212 552 0002